Amphora kasutajatele

Kui olete dokumendihaldustarkvara Amphora kasutaja, Teie asutusel või ettevõttel on leping Amphora kasutamiseks, ja Te omate selles tarkvaras aktiivset kasutajakontot (ehk siis saate Amphorasse sisse logida), siis on Teil õigus kasutada Potitomati tellimuse tegemisel sooduskoodi "Amphora". Sooduskood ehk kupong annab -25% soodustust tellimuse kogusummalt. Palun jagage infot soodustuse kohta ka teiste Amphora kasutajatega oma asutuses.

Kupongi saab sisestada Ostukorvi all olevasse lahtrisse.

Kui Te pole Amphora kasutaja, siis Amphorast saab lähemalt lugeda siin: www.amphora.ee

Amphora on Eestis arendatud populaarne info- ja dokumendihaldustarkvara, mida kasutavad nii eraettevõtted kui ka riigiasutused ja kohalikud omavalitsused. Tarkvara kasutamine toimub kuumaksupõhiselt teenusepakkuja serverist, liitumine on soodne ja kiire.

Amphorat arendab ja pakub Amphora Infohaldus OÜ, mille omanikuks on Ingmar Pappel, kes on ka Potitomat OÜ osanik ja juhataja. Amphora juurutamisega tegeleb Sigrid Felt, kes on ka Potitomat OÜ juhatuse liige ja osanik. 

 

Palun lugege enne taimede tellimist:

  • Ise järele tulles lisandub nüüd 5€ komplekteerimis- ja pakendamistasu.
  • Kulleriga koju tellimine maksab Eestis 15€, Soomes 25€, Lätis 18€ ja Leedus 20€ sõltumata tellimuse suurusest. Kulleritasus sisaldub pakendamine ja komplekteerimine ja käibemaks 20%.
  • Suurema lisatellimuse puhul palun valige "Lisatellimus" ja kirjutage kommentaaridesse põhitellimuse number.
  • NB! Kui soovite lisaks tellida ainult ühte-kahte taime, siis palun saatke e-kiri klienditoele algse tellimuse numbriga ja lisanduvate sortidega, lisame need algsele tellimusele ja saadame uuendatud tellimuse, mille alusel saab täiendava summa maksta.
  • Kõik meie tomatitaimed on mahedalt kasvatatud, kui pole kirjutatud, et on mittemahe.
  • Kõik meie seemned on pärit Euroopa Liidu liikmesriikidest.
Klienditugi: Klienditugi@potitomat.ee, vastame kahe tööpäeva jooksul (või koheselt).
Turvaline ostukoht