Sõstartomat

Sõstartomat

Sõstartomatid on väga väikesed punased või kollased tomatid, läbimõõt kuni 1cm. Enamasti kasvavad sõstartomatid metsikult looduses, eriomadusteks väga kiire kasv, harunemine ja tohutu viljakus - sadu ja sadu vilju ühel taimel.

Potitomati valikus on praegu kollased Coyote ja Currant Gold Rush ning punane Currant Sweet Pea. Kõik kolm on väga magusa maitsega ja väga saagikad. 

Coyote on Mehhikus metsikult kasvav tomatisort, arvatavasti üks esimesi, mis üldse vilja kannab. Väga huvitava ja hea magus-mõrkja maitsegavähenõudlik ja kiirekasvuline.

Currant Sweet Pea on keskvalmiv punane sõstartomat, jällegi kiirekasvuline ja väga saagikas. Maitselt pigem väga magus. Viljakest veidi tugevam, kui teistel.

Currant Gold Rush on samuti metsik tomatisort, vähenõudlik ja väga saagikas. Erilise magusa maitsega ja kiirekasvuline. 

Sõstartomatid on kasvutüübilt pigem harunevad, soovitav on istutada nii, et saavad kasvada suureks põõsaks ja et oleks ruumi ajada võsusid, kuid saaks ka põhiharusid üles siduda. Sobib hästi aia äärde, kasvuhoone nurka või kusagiule, kus pole väga vajadust kärpida ja taime võra kujundada.

Foto: Coyote 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kollane metsikult kasvav kirsstomat Mehhikost. Väga varajane ja magus-maitsev.

Tootekood: Coyote ,   Kõrgus: Kõrgekasvuline (>180cm) ,   Valmimisaeg: Väga varajane, 45 päeva istutamisest ,   Välimus: Kollane ,   Suurus: Kirss (30gr) ,   Valmis tarnimiseks: 12.05 - 26.05 ,   Kasvutüüp: Indeterminantne
4,80 €

Kollane sõstartomat. Palju väikseid kollaseid vilju.

Tootekood: Currant Gold Rush ,   Kõrgus: Kõrgekasvuline (>180cm) ,   Valmimisaeg: Varajane, 60 päeva istutamisest ,   Välimus: Kollane ,   Suurus: Sõstar (15gr) ,   Valmis tarnimiseks: ,   Kasvutüüp: Indeterminantne
4,80 €

Punane sõstartomat.  Väga viljaks ja eriliselt magusa maitsega.

Tootekood: Currant Sweet Pea ,   Kõrgus: Keskmist kasvu (ca 150cm) ,   Valmimisaeg: Varajane, 60 päeva istutamisest ,   Välimus: Punane ,   Suurus: Sõstar (15gr) ,   Valmis tarnimiseks: ,   Kasvutüüp: Indeterminantne
4,80 €

Palun lugege enne taimede tellimist:

 

  • Ise järele tulles lisandub nüüd 5€ komplekteerimis- ja pakendamistasu.
  • Kulleriga koju tellimine maksab Eestis 15€, Soomes 25€, Lätis 18€ ja Leedus 20€ sõltumata tellimuse suurusest. Kulleritasus sisaldub pakendamine ja komplekteerimine.
  • Lisatellimuse puhul palun valige "Lisatellimus" ja kirjutage kommentaaridesse põhitellimuse number.
  • Kõik meie tomatitaimed on mahedalt kasvatatud, kui pole kirjutatud, et on mittemahe.
  • Kõik meie seemned on pärit Euroopa Liidu liikmesriikidest.

Klienditugi: Klienditugi@potitomat.ee, vastame kahe tööpäeva jooksul (või koheselt).
Turvaline ostukoht