Sõstartomat

Sõstartomat

Sõstartomatid on väga väikesed punased või kollased tomatid, läbimõõt kuni 1cm. Enamasti kasvavad sõstartomatid metsikult looduses, eriomadusteks väga kiire kasv, harunemine ja tohutu viljakus - sadu ja sadu vilju ühel taimel.

Potitomati valikus on praegu kollased Coyote ja Currant Gold Rush ning punane Currant Sweet Pea. Kõik kolm on väga magusa maitsega ja väga saagikad. 

Coyote on Mehhikus metsikult kasvav tomatisort, arvatavasti üks esimesi, mis üldse vilja kannab. Väga huvitava ja hea magus-mõrkja maitsegavähenõudlik ja kiirekasvuline.

Currant Sweet Pea on keskvalmiv punane sõstartomat, jällegi kiirekasvuline ja väga saagikas. Maitselt pigem väga magus. Viljakest veidi tugevam, kui teistel.

Currant Gold Rush on samuti metsik tomatisort, vähenõudlik ja väga saagikas. Erilise magusa maitsega ja kiirekasvuline. 

Sõstartomatid on kasvutüübilt pigem harunevad, soovitav on istutada nii, et saavad kasvada suureks põõsaks ja et oleks ruumi ajada võsusid, kuid saaks ka põhiharusid üles siduda. Sobib hästi aia äärde, kasvuhoone nurka või kusagiule, kus pole väga vajadust kärpida ja taime võra kujundada.

Foto: Coyote 

Järjesta:
Kuva: Nimekirjana / Võrgustikuna

Kollane metsikult kasvav kirsstomat Mehhikost. Väga varajane ja magus-maitsev.

,   Laoseis: 41 ,   Kõrgus: Kõrgekasvuline (>180cm) ,   Valmimisaeg: Väga varajane, 45 päeva istutamisest ,   Välimus: Kollane ,   Suurus: Kirss (30gr) ,   Kasvutüüp: Indeterminantne (kasv ei peatu) ,   Asukoht : K1.2 D2 ,   Hinnang: ,   Transport: Tulen ise järele
4,80 €

Kollane sõstartomat. Palju väikseid kollaseid vilju.

,   Laoseis: 23 ,   Kõrgus: Kõrgekasvuline (>180cm) ,   Valmimisaeg: Varajane, 60 päeva istutamisest ,   Välimus: Kollane ,   Suurus: Sõstar (15gr) ,   Kasvutüüp: Indeterminantne (kasv ei peatu) ,   Asukoht : K1.2 A7; K2.1 D0 ,   Hinnang: ,   Transport: Tulen ise järele, Kuller koju
4,80 €

Punane sõstartomat.  Väga viljaks ja eriliselt magusa maitsega.

,   Laoseis: 19 ,   Kõrgus: Keskmist kasvu (ca 150cm) ,   Valmimisaeg: Varajane, 60 päeva istutamisest ,   Välimus: Punane ,   Suurus: Sõstar (15gr) ,   Kasvutüüp: Indeterminantne (kasv ei peatu) ,   Asukoht : K2.1 D5; K2.2 B8 ,   Hinnang: ,   Transport: Tulen ise järele
4,80 €

Palun lugege enne taimede tellimist:

  1. Taimedele ise järele tulles lisandub nüüd 5€ komplekteerimis- ja pakendamistasu.
  2. Kulleriga koju tellimine maksab Eestis 15€, Soomes 25€, Lätis 18€ ja Leedus 20€ sõltumata tellimuse suurusest. Kulleritasus sisaldub pakendamine ja komplekteerimine ja käibemaks 20%.
  3. Kui soovite taimi juurde tellida, siis palun valige transpordiviisiks "Lisatellimus" ja kirjutage kommentaaridesse põhitellimuse number.
  4. Kõik meie tomatitaimed on mahedalt kasvatatud, kui pole kirjutatud, et on mittemahe.
  5. Miinimumtellimuse sunma on 15€.

Klienditugi: E-post: Klienditugi@potitomat.ee, vastame kahe tööpäeva jooksul (või koheselt). Telefon: +372 5813 5884 

  Turvaline ostukoht