Wild Spudleaf

Kaubamärk:
Laoseis: 96
Hind: 4,00 €
3,00 €
Kogus: - +
   - või -   

Punakaspruunide keskmise suurusega viljadega madal-keskmine tomat. Tasakaalustatud ja rikkalik maitse, väga mahlane. Kartulilehine. 75 päeva istutamisest.

Sobib hästi kasvuhoonesse - saagikas ja maitsev punane võileivatomat.

Sort on saadud kääbustomati 'Dwarf Wild Fred' ristamisel tumepunase, maitsva ja saagika pärandsordiga 'Spudakee'. Sordi valis ja nimetas Craig LeHoullier. Stabiliseerimisel osalesid Vince Lavallo, Linda Black, Paul Fish, Craig Weber, Robbins Hail, Shawn Conant, Marsha Eisenberg, Craig LeHoullier ja Bill Minkey. 

Seemned on antud vabakasutusse: https://osseeds.org/

Dwarf Tomato Project, 2016

Meie arvates on see väga hea võileivatomat - väga mahlane ja maitsev, saab lõigata suured viilud. Varre kinnituskoht on veidi puitunud, kuid selle saab välja lõigata. Kest on pehme ning maitselt on kenasti tasakaalus "ehtne ja tomatine".

Hinnang 5 - enamvähem
Kasvutüüp Indeterminantne
Valmis tarnimiseks 12.05 - 26.05
Kõrgus Keskmist kasvu (ca 150cm)
Suurus Keskmine (100gr)
Valmimisaeg Keskvalmiv, 75 päeva istutamisest
Välimus Punane
Vilja tüüp Lapikümar
Sugulussort

Väga maitsvad roosakas-punased suuremapoolsed viljad, keskmist kasvu, 120cm. Keskvalmiv, 75 päeva istutamisest.

 
Tootekood: Dwarf Wild Fred ,   Laoseis: 99 ,   Kõrgus: Keskmist kasvu (ca 150cm) ,   Valmimisaeg: Keskvalmiv, 75 päeva istutamisest ,   Välimus: Roosa ,   Suurus: Keskmine-suur (200gr) ,   Valmis tarnimiseks:
3,00 € (25%)
4,00 €

Tomatitaimed Teie kasvuhoonesse, terrassile või aeda. Turvalised maksed internetipangas. Palju erinevaid ja põnevaid sorte laiast maailmast.