Ghost TAIM

Hind:
4,80 €

Helekollased-valged viljad, maitsvad ja mahlased. Väga saagikas. Viljad küpsevad rohelisest elevandiluukarva helekollaseks.

Ghost on helekollane väga erilise mati pealispinnaga mahedamaitseline väiksemapoole tomatisort. Alguses tundus Ghost mulle ei midagi erilist, kuid igal aastal olen seda jällegi aia ääres kasvatanud ja see sort on järjest enam meeldima hakanud. Eriti maitsvad on Ghosti viljad kastesel hommikul vara aia äärest korjatuna. Maitselt mahedad, pole seda tüüpilist tugevat tomatimaitset, kuid selgelt eristatav värske ja magusmahe hästi kerge hapususega.

Kasvutüübilt on Ghost indeterminante ehk siis latv tuleb murda, kui taim on kasvanud piisavalt kõrgeks. Viljad valmivad ca 70 päeva õitsemisest, igal aastal on viljad kenasti augustis valmis saanud ja ka septemberis jätkanud saagiandmist. Saagikus keskmine, viljad ühtlase suurusega ja vastupidavad lõhenemisele. Omapärase värvi tõttu ei ole ka muret, et linnud auke sisse teeksid. Viljade suurus ca 50-100gr.

Meie hinnang: mahe hapukasmagus värske, 10/7 (väga maitsev)

 

 

Asukoht K1 C1
Kasvutüüp Indeterminantne (kasv ei peatu)
Kõrgus Kõrgekasvuline (>180cm)
Välimus Valge, Kollane
Suurus Väike (50gr)
Valmimisaeg Keskvalmiv, 75 päeva istutamisest
Vilja tüüp Ümar
Sarnased tooted

Kõrgekasvuline must kirsstomat. Väga hea maitsega ja väga viljakas.

,   Kõrgus: Kõrgekasvuline (>180cm) ,   Valmimisaeg: Keskvalmiv, 75 päeva istutamisest ,   Välimus: Must ,   Suurus: Kirss (30gr) ,   Asukoht : K1.2 C4 ,   Hinnang: 8 - lihtsalt suurepärane
4,80 €

Hiiumaa Roheline on Hiiumaalt pärit rahvaselektsiooni sort. Üllatava rohelise värvi all on peidus mõnusalt magushapu lihatomat.

,   Kõrgus: Keskmist kasvu (ca 150cm) ,   Valmimisaeg: Keskvalmiv, 75 päeva istutamisest ,   Välimus: Roheline ,   Suurus: Keskmine-suur (200gr) ,   Kasvutüüp: Indeterminantne (kasv ei peatu) ,   Asukoht : K2.2 A5; A6 ,   Hinnang:
4,80 €

Tumeoranž roheliste õlgadega suur kirss. Magus puuviljane maitse. Väga saagikas.

 
,   Kõrgus: Kõrgekasvuline (>180cm) ,   Valmimisaeg: Keskvalmiv, 75 päeva istutamisest ,   Välimus: Oranž ,   Suurus: Väike (50gr) ,   Kasvutüüp: Indeterminantne (kasv ei peatu) ,   Asukoht : K2 B3 ,   Hinnang:
4,80 €

Väikesed oranžid viljad, väga maitsev. Indeterminantne, keskvalmiv. Pärandsort Prantsusmaalt.

,   Kõrgus: Kõrgekasvuline (>180cm) ,   Valmimisaeg: Varajane, 60 päeva istutamisest ,   Välimus: Oranž ,   Suurus: Väike (50gr) ,   Kasvutüüp: Indeterminantne (kasv ei peatu) ,   Asukoht : K1.2 A8 ,   Hinnang: 7 - väga maitsev
4,80 €

Kollane-must võileivatomat, kõrgekasvuline, saagikas ja maitsev.

 
,   Kõrgus: Kõrgekasvuline (>180cm) ,   Valmimisaeg: Keskvalmiv, 75 päeva istutamisest ,   Välimus: Kollane ,   Suurus: Keskmine-suur (200gr) ,   Kasvutüüp: Indeterminantne (kasv ei peatu) ,   Asukoht : K1.2 C6 ,   Hinnang:
4,80 €

Palun lugege enne taimede tellimist:

  1. Taimedele ise järele tulles lisandub nüüd 5€ komplekteerimis- ja pakendamistasu.
  2. Kulleriga koju tellimine maksab Eestis 15€, Soomes 25€, Lätis 18€ ja Leedus 20€ sõltumata tellimuse suurusest. Kulleritasus sisaldub pakendamine ja komplekteerimine ja käibemaks 20%.
  3. Kui soovite taimi juurde tellida, siis palun valige transpordiviisiks "Lisatellimus" ja kirjutage kommentaaridesse põhitellimuse number.
  4. Kõik meie tomatitaimed on mahedalt kasvatatud, kui pole kirjutatud, et on mittemahe.
  5. Miinimumtellimuse sunma on 15€.

Klienditugi: E-post: Klienditugi@potitomat.ee, vastame kahe tööpäeva jooksul (või koheselt). Telefon: +372 5813 5884 

  Turvaline ostukoht